0
0.00L
Mini Cart
  • Empty cart

    No products in the cart.

Apix Sedigola Spray 30ml

Apix Sedigola Spray 30ml

980.00L

Për dhimbje të fytit, faringitit dhe bajameve!

Compare
Category:

Description

Apix® Sedigola Spray është për të mbrojtur dhe hidratuar mukozën oropharyngeale , lehtësimin e dhimbjeve të fytit, faringitit dhe bajameve.

Apix® Sedigola Spray  përmban Propolis, Astragal, Hedge mustard dhe Hyaluronic Acid  që kontribuojnë në formimin e një shtrese mukoadezive për të mbrojtur mukozën e irrituar.

Mjalti ka efekt qetësues në mukozë, ndërsa ekstraktet e Sherebelës dhe Grapefruit dhe vajrat esenciale të Mentes, Eukaliptit and Kanellës i japin produktit një efekt të veçantë freskues.

Mund të përdoret si një trajtim parandalues ​​për njerëzit që janë të ekspozuar ndaj të ftohtit, tymit, smogut dhe pluhurit.

Formula e tij e veçantë pa alkool e bën atë të përshtatshme edhe për fëmijët mbi 3 vjeç.

Si përdoret?

Fëmijët 3-6 vjeç: 1-2 spray në gojë, 2 herë në ditë.

Të rriturit dhe fëmijët mbi 6 vjeç: 2-4 spray, 4 herë në ditë.

Cfarë përmban?

Mjaltë, ujë, Propolis , Grapefruit, Hedge mustard, Astragal, Ekstrakt Sherebele, Hyaluronic acid, Eukalipt, Vaj esencial Mente, Vaj esencial Kanelle, Acid Citrik.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Apix Sedigola Spray 30ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *